داستان بازی

به یاری کوروش کبیر شتافته و فرزندان وی شاهان ایرانی را برای ساخت تخت جمشید یاری کنید.


اطلاعات کاربر
یک نژاد انتخاب کنید

نژاد خود را برای این جهان (سرور) انتخاب کنید.
اگر به تازگی با DejKoob آشنا شده‌اید ما توصیه می‌کنیم شکارچیان را انتخاب کنید.
شکارچیان
خصوصیات:
  • زمان کمی نیاز می‌باشد.
  • از همان ابتدای بازی در مقابل غنیمت گیری‌ها دفاع بهتری دارند.
  • سواره نظام‌های عالی و سریع‌ترین نیروها را در بازی دارند.
  • برای بازیکن‌های تازه وارد بهترین انتخاب می‌باشد.
  • فقط این نژاد دارای تله ساز می باشد.
 موقعیت شروع انتخاب کنید

دهکده‌ي خود را اينجا بسازيد و يا محل انتخابي را با کليک روي نقشه عوض کنيد.

مهم قبل از ثبت نام با دقت بخوانید

    

قوانین عمومی بازی

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از پذیرفتن کاربرانی که اعمال آنها ناقض این قوانین باشد معذور است. علاوه بر آن قوانین زیر ضمیمه‌ای بر قوانین عمومی بازی می‌باشند. شما باید با قوانین عمومی آشنا باشید تا بدانید که چه کارهایی مجاز بوده و انجام چه کارهایی خلاف محسوب می‌شود، مخصوصاً در مواردی که بخاطر نقض قانونی بازداشت شده باشید.


همکاری و یا حمایت از سایرین برای نقض قوانین، تحریک یا تشویق بازیکن‌ها جهت نقض قوانین، مجاز نبوده و جریمه در پی خواهد داشت.همه این قوانین برای همه اکانت‌ها حتی اکانت‌های حذف شده و اکانت‌هایی که در حال حذفند نیز بدون هیچ استثنایی صادق است.


§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
هر بازیکنی تنها می‌تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

§1.1 ثبت نام
ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می‌شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیل‌هایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست. دارنده ایمیل ثبت نام بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می‌آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین (بازیکن‌ها، اتحاد و ...) فاقد اعتبار است. صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که با اکانت رخ می‌دهد.

§1.2 رمز اکانت
صاحب اکانت نمی‌تواند رمز خود را به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) اکانت دارد بدهد. بعلاوه انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین خلاف است. هر یک از این اعمال مذکور مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در همین قوانین آمده است، خواهد بود.
دادن رمز اکانت به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) بازی نمی‌کند و در جهان بازی دیگری مشغول بازیست و یا کسی که کلاً بازی نمی‌کند ایرادی ندارد و می‌توانید با هم بر روی یک اکانت بازی کنید.
این سایت هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده بر اکانت توسط کسی که رمز اکانت را در اختیار دارد نمی‌پذیرد و در صورت هرگونه نقض قوانین توسط فردی که رمز اکانت را در اختیار دارد مطابق قوانین برخورد خواهد شد.
در صورتی که پلیر رمز عبور خود را در اختیار سایرین قرار دهد و یا به واسطه آلوده بودن سیستم خود، رمز عبور وی در اختیار دیگران قرار گرفته باشد و یا از طریق جانشینی اقدامات خرابکارانه در اکانت وی صورت پذیرد مسئولیت این اقدامات به عهده خود کاربر بوده و هیچ خسارتی از طرف مدیریت سرورها برای کاربر جبران نخواهد شد.
ایمیل افراد خرابکار در سرور های جدید بلاک خواهد شد. افرادی که در سرورها دست به خرابکاری بزنند و هویتشون برای مدیریت محرز بشه ایمیلشون بلاک خواهد شد تا نتوانند در سرورهای جدید با آن ایمیل ثبت نام نکنند. بدین ترتیب افتخاراتی که با بازی کثیف کسب کرده اند در همان سرور به فراموشی سپرده خواهد شد.
مولتی اکانت هایی که توسط جانشینی مدیریت میشوند شناسایی و مسدود خواهند شد.
§2 جانشینی و استفاده از یک کامپیوتر

§2.1 جانشینی
هر بازیکنی حق داشتن دو جانشین برای اکانت خود را دارد که در زمان غیبتش به جای وی بازی کنند. جانشین باید از طریق جانشینی وارد اکانت کسی که جانشینش است بشود. جانشین مجاز به داشتن رمز اکانت و ورود به اکانت با رمز خود صاحب اکانت را ندارد و در صورت رعایت نکردن این امر هر دو اکانت مشمول قانون §1.2 که در همین قوانین ذکر شده است خواهند بود. همچنین جانشینی اکانتی که به تشخیص سیستم فاقد بازیکن باشد از وی به صورت اتوماتیک خلع می گردد. خسارت وارده توسط جانشین، از طرف مدیریت قابل ترمیم نخواهد بود. صاحب اکانت مسئول اعمال انجام شده توسط جانشین یا جانشین‌ها خود خواهد بود. در صورتی که جانشین‌ها قوانین بازی و یا قوانین عمومی سایت را نقض کنند، صاحب اکانت و جانشین هر دو ممکن است مشمول جریمه شوند.
جانشین باید در راستای مصالح و منافع اکانت فعالیت کند در غیر اینصورت اکانت کاربر به منزله مولتی اکانت حساب خواهد شد و شامل مجازات مولتی اکانتی می گردد.

§2.2 استفاده از یک کامپیوتر
اکانت هایی که از یک کامپیوتر و یا یک خط اینترنت جهت بازی استفاده کنند برطبق قوانین مولتی اکانت جریمه خواهند شد.

§3 استفاده از برنامه های خارجی
استفاده از هر نرم افزار جهت ارسال کلیک و انجام بازی به صورت اتوماتیک، و یا مرورگر دستکاری شده و یا هر نوع اسکریپت که عملیات داخل بازی را به جای بازیکن انجام دهد ممنوع بوده و اکانت فرد خاطی جریمه و یا مسدود خواهد شد.

§4 خطاهای برنامه
از خطاهای برنامه (که به آنها باگ نیز گفته می‌شود) نباید جهت نفع شخصی استفاده شود. سوءاستفاده از این امر بسته به تاثیر در روند بازی و تشخیص مولتی هانتر می‌تواند باعث جریمه سنگین و یا حتی مسدودیت دائمی اکانت متخلف شود.

§5 تبادل پول
هر گونه خرید و فروش که در آن پول واقعی و یا سکه طلای بازی رد و بدل شود حال در مورد اکانت، نیرو، دهکده،واگذاری منابع، ارائه خدمات و یا هر مورد مربوط به این بازی باشد خلاف است. همچنین فروش اکانت حتی واگذاری اکانت بدون دریافت پول و بعنوان هدیه از هر طریق غیر مجاز است.

§6 رفتار و رعایت حقوق اجتماعی
تمامی افراد باید با لفظی مودبانه با همدگیر برخورد کنند. مولتی‌هانترها می‌توانند پروفایل‌ها و نام دهکده‌ها و قهرمان‌ها و ... را که مناسب نباشند بدون هشدار تغییر دهند.
اعمال زیر خلاف بوده و ممکن است جریمه در پی داشته باشد و شامل تمامی قسمت‌های بازی منجمله نام اکانت، نام اتحاد، قسمت توضیحات پروفایل، نام دهکده نام قهرمان و پیام‌ها می‌شود:
زبان فارسی و انگلیسی تنها زبان‌های قابل قبول می‌باشند.
شرکت در هرگونه مسائلی که توهین آمیز بوده، جنبه سوءاستفاده داشته، نژادپرستانه بوده و یا بی‌حرمتی محسوب شود و همچنین مطالبی که جنس خاصی (مونث، مذکر) را مورد توهین یا تمسخر قرار دهد. همچنین هرگونه بحثی که برای دین و مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت، گروه سنی خاصی توهین آمیز تلقی شود. تهدید کسی در زندگی واقعی.
ارسال متن یا هر چیزی که برای گروه سنی پایین نادرست باشد.
تهدید بازیکن‌ها بطوری که باعث نقض قوانین بازی و یا قوانین عمومی سایت شود.
نمایش گزارش جنگ یا پیام کسی بدون اجازه کتبی از هر دو طرف گزارش یا پیام.
استفاده از نام سیاست‌مداران واقعی در نام دهکده، اکانت، پروفایل، قهرمان و...
جعل هویت هرگونه مقامات رسمی.
جعل هویت ادمین، مولتی‌هانترها، پشتیبانی و کلاً هر مقام رسمی در بازی.
استفاده از امکانات سایت و بازی جهت تبلیغ هر محصول یا خدماتی ممنوع می باشد.
هرگونه ادعای رفاقت و رابطه با مدیریت یا مولتی هانتر ها و نشر سایر اکاذیب از جمله ادعا و تهدید استفاده از باگ و غیره باعث مسدودیت اکانت خواهد شد.

§7 جرائم
اگر خلافی در مورد قوانین ذکر شده در بالا صورت بگیرد، مولتی‌هانترها، در صورت نیاز ادمین‌ها اکانت یا اکانت‌ها را بازداشت خواهند کرد و در مورد میزان جریمه تصمیم گیری خواهند کرد. جریمه همواره از سود حاصل از تخلف به مراتب بیشتر خواهد بود. منابع، ساختمان‌ها، دهکده‌ها و نیروهای از دست رفته در دوران بازداشت جزو جریمه به حساب نمی‌آیند و تیم مدیریت خسارت وارد را جبران نخواهد کرد. هیچ بازیکنی حق درخواست پلاس یا سکه‌ی طلای بازی یا پول از دست رفته خود در زمان بازداشت یا بدلیل جریمه را ندارد. تیم مدیریت هیچ تمایزی بین بازیکن‌هایی که از سکه‌ی طلای بازی و پلاس استفاده می کنند و سایر بازیکن‌ها قائل نخواهد شد چه در زمان بررسی تخلف و چه به هنگام جریمه کردن.
بازیکن‌ها می‌توانند با مولتی‌هانتری که آنها را بازداشت کرده است و یا با ادمین از طریق پیام داخل بازی و یا ایمیل تماس بگیرد. در مورد جریمه و یا حذف اکانت نباید در مکان‌های عمومی بحث شود (برای مثال در فروم، چت، پیام داخل بازی و...). نامه‌های نوشته شده برای مولتی‌هانتر باید دارای موضوع مناسب بوده و به زبان فارسی و با حروف فارسی نوشته شود، مولتی‌هانتر یا ادمین یا پشتیبانی می‌تواند از خواندن و پاسخگویی به نامه‌هایی که فاقد شرایط فوق باشند، امتنا کند. بعلاوه تیم مدیریت به هیچ عنوان هیچ اطلاعاتی در اختیار کسی جز صاحب اکانت قرار نخواهد داد (در مورد دلیل بازداشت، میزان جریمه و ...)
مولتی اکانت‌ها (کسانی که بیش از یک اکانت داشته باشند) چه در سرورهای معمولی و چه در سرورهای اسپید، که کمتر از 100 نفر جمعیت دارند، به محض مشاهده بدون هشدار حذف خواهند شد.
استفاده از فیــلترشکن، پراکســی و هر نرم افزار که باعث تغییر IP کاربر شده تخلف بوده و اکانت متخلفین مسدود و حذف خواهد شد.
با اکانت هایی که فقط توسط آیپی شبکه های موبایلی لاگین می شوند در تخلفات مولتی اکانتی به مشابه لاگین با پراکسی برخورد خواهد شد.
ارسال پیام انبوه به سایر کاربران و دعوت از آنها برای پیوستن به محیط خارج بازی یا به منظور گرفتن ای دی، شماره تماس و یا راه ارتباطی خارج از محیط بازی بر خلاف قوانین میباشد و منجر به محدودیت ارسال پیام یا حتی مسدودیت اکانت خواهد شد.

§8 مجازات
فحاشی و توهین برای کاربر در بار اول بین 1 تا 20 درصد کاهش جمعیت بسته به نوع توهین، مجازات خواهد داشت. همچنین به تشخیص مولتی هانتر ممکن هست ارسال پیام و و ویرایش پروفایل کاربر متخلف محدود گردد.فحاشی و توهین در دفعات بعدی ممکن است منجر به مسدودیت کامل و یا حذف اکانت گردد.
توهین و فحاشی پس از اتمام سرور باعث بلاک شدن ایمیل کاربر به مدت مشخص بنا به تشخیص مولتی هانتر می گردد.
مولتی اکانتی و ساخت چند اکانت باعث مسدودیت کلیه اکانت های مولتی تا پایان سرور خواهد شد. مجازات اکانت خاطی بسته به تعداد اکانت های مولتی و حجم تخلف کاهش بین 5 تا 30 درصد از جمعیت اکانت خواهد بود.
انتقال نقره در حراجی باعث مسدودیت کامل اکانت فروشنده نقره خواهد شد همچنین اکانت خریدار نقره پس از کسر نقره شاهد کاهش جمعیت بین 5 تا 20 درصد بسته به حجم انتقال و دفعات تکرار تخلف می شود.
توهین به مولتی هانتر و مدیریت بازی و ادعای کذب در مورد باگ یا رفاقت با مدیریت و مولتی هانتر، ادعای مولتی اکانتی و یا ادعای انجام سایر تخلفات باعث کاهش 5 درصد جمعیت در بار اول و 10 درصد جمعیت در هر بار پس از آن خواهد بود.
استفاده از هرگونه نرم افزار و اسکریپت باعث کاهش جمعیت بین 5 تا 30 درصد در هربار استفاده خواهد شد. همچنین کلیه منافع حاصله از استفاده از بات در صورت تشخیص مولتی هانتر از اکانت وی حذف خواهد گردید.در صورت تکرار چند باره تخلف استفاده از بات ، اکانت متخلف بصورت کامل و دائمی مسدود و از سرور حذف خواهد شد.
خرید و فروش اکانت و واگذاری به پلیرهای داخل سرور باعث مسدودیت کامل اکانت واگذار شده تا انتهای سرور و همچنین اعمال جریمه مولتی اکانتی برای اکانت خریدار یا گیرنده خواهد شد.
اکانت هایی که فاقد رنک یا جمعیت باشند در بار اول تخلف به صورت کامل مسدود خواهند شد.
انتخاب نام نامناسب برای اکانت، دهکده ها، اتحاد و یا درج عبارات نامناسب در پروفایل و یا نامه ها، که بر خلاف قوانین رعایت رفتار و رعایت حقوق اجتماعی سرور باشد منجر به جریمه 2 تا 5 درصدی از جمعیت اکانت میشود و همچنین به صاحب اکانت فرصت داده میشود تا در فرصت محدود نام مناسب و مطابق قوانین اجتماعی برای اکانت خود معرفی تا جایگزین شود در غیر اینصورت بعد از مدتی مشخص و در صورت عدم معرفی نام مناسب ، اکانت خاطی مسدود خواهد شد. همچنین مولتی هانتر می تواند راساً نسبت به اصلاح نام دهکده ها، اتحاد و یا حذف عبارات نامناسب از پروفایل اقدام نماید.
انتقال نقره در حراجی اکیدا ممنوع میباشد و در صورت انجام این تخلف توسط کاربران، بسته به میزان نقره جابجا شده در حراجی جریمه 10 درصد تا مسدودیت کامل اکانت را برای اکانت های انتقال دهنده و انتقال گیرنده نقره در پی خواهد داشت. همچنین تمامی نقره های در حال انتقال و جابجا شده حذف خواهند شد.
در تمامی سرورها، به اکانت متخلفی که مسدود شده باشد ، میتوان حمله زد و هم میتوان نیرو ارسال کرد و هم تاجر ارسال نمود، و به عبارتی مسدودیت همراه با حمایت از اکانت مسدود شده نمیباشد. همچنین بنا به تخلف اکانت مسدود شده، مسدودیت ممکن است با قفل شدن انبار و انبار غذای دهکده های اکانت همراه باشد.
برای ارج نهادن به قوانین بازی و احترام به کاربرانی که تا انتهای سرور قوانین رو رعایت میکنند، افتخارات به اکانت هایی که به علت تخلف شامل مسدودیت دائمی شده اند تعلق نخواهد گرفت. همچنین در صورت کسب افتخارات در سروری که تخلف و مسدودیت دائمی حادث گردیده است آن افتخارات از ایمیل کاربر سلب خواهد شد. مدال های هفتگی شامل این قانون نخواهند بود.

§9 تغییر قوانین
حق تغییر در قوانین در هر زمان برای مدیریت بازی محفوظ است.

§10 تصحیح قوانین
اگر قانونی حذف شود و یا تغییر کند، تاثیری بر اعتبار سایر قوانین نخواهد داشت و سایر قوانین بقوت خود باقی خواهند ماند. ادمین سایت خود را موظف می‌داند که به هنگام تغییر/ حذف/اضافه شدن قانونی سریعاً آن را اعمال کند.
در صورت تغییر قوانین صرف نظر از اینکه بازیکن چه زمانی تخلف کرده است و یا بازداشت شده است (حتی اگر قبل از تغییر قوانین باشد) جریمه با قوانین جدید اعمال خواهد شد.
 
§11 اطلاع از قوانین
مدیریت سرورها ممکن است به صلاحدید سرور، قانون جدیدی وضع، قانونی را تغییر و یا حذف نماید این وظیفه کاربران است که با مراجعه به لینک ثبت نام سرورها از قوانین جدید اطلاع کسب کنند.
 
§12 رفع مسئولیت 
هر سیستمی ممکن است مشکلات و کاستی هایی داشته باشد، همچنین قوانین بازی ممکن است با سایر بازی های آنلاین، متفاوت باشد. در صورتی که نمی توانید این نواقص را بپذیرید و این تفاوت ها را قبول کنید از ثبت نام خودداری نمائید. زیرا پذیرفتن این کاستی ها و تفاوت ها قانون ثبت نام در بازی می باشد. البته تیم فنی در حال رفع این کاستی ها بوده و سعی دارد بهترین بازی آنلاین را برای کاربران گرامی فراهم آورد.
 
§13 قانون مغایرت 
در صورت خسارت بازیکن یا گروهی از بازیکنان به موجب عدم وضع قانون یا مغایرت قانونی در بازی با قانون سایر بازی ها، اصل، قانون سرور بوده تا زمانی که با گزارش پلیر قانون اشتباه اصلاح یا قانون صحیح وضع گردد، و از آن پس قانون صحیح برای همه پلیرها اجرا خواهد گردید. و بنا به اصل «عدم عطف به ما سبق قانون» هیچ خسارتی بابت قانون قبل که برای همه پلیرها به صورت یکسان اجرا شده به پلیر متضرر داده نخواهد شد. نقص فنی در سرورها نیز شامل این قانون می باشد.
 
§13 سایر قوانین  
کاربران قبل از ثبت نام ملزم به مطالعه و قبول سایر قوانین مندرج در انجمن بازی هستند.

 

سرور بی پایان

توجه : این سرور بی پایان بوده و دارای برخی قوانین خاص خود، متفاوت با قوانین استاندارد دژکوب    می باشد. در صورت عدم تمایل از سایر سرورهای استاندارد ما برای بازی استفاده بفرمائید.

مطالعه قوانین متفاوت